Datum vložení

vložen před 10 dny

Kontaktní osoba

Lucie Moláčková

Lokace

Olomoucký kraj, Velké Losiny

Mzda

26 000 Kč - 32 000 Kč

Popis

Pracovní náplň:
- zpracování technologických postupů obrábění
- spolupráce s výrobou, programátory a seřizovači
- zavádění procesních nástrojů pro optimalizaci obrábění
- zajišťování nápravných opatření pro vyšší efektivitu výrobního procesu
- jednání s dodavateli o možných optimalizacích nástrojů
- správa dokumentace nástrojů a přípravků pro obrábění

Požadujeme:
- SŠ, příp. VŠ technického zaměření
- praxi na obdobné pozici alespoň 2 roky
- znalost technologií obrábění
- orientace ve výrobní dokumentaci a konstrukčních materiálech
- znalost CAM systému výhodou
- komunikativnost a samostatnost

Nabízíme:
- zázemí stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí
- hrubá měsíční mzda od 26.000,- do 32.000,-Kč
- pracovní doba - 6:00 - 14:30 hod.
- týden dovolené navíc
- dotované podnikové stravování, cena oběda 33,-Kč
- roční odměny
- mimořádné odměny k pracovnímu a životnímu jubileu
- příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění pro stálé zaměstnance 700,- měsíčně
- zvýhodněný mobilní tarif pro zaměstnance i jejich rodiny
Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Profese

Strojírenští technici technologové, normovači