Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:

Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Typ úvazku

Částečný úvazek

Kontaktní osoba

Mgr. Ilona Kalinová

Lokace

Olomoucký kraj, Samotišky

Mzda

14 000 Kč - 20 000 Kč

Popis

Pracoviště: Dolní náměstí 2, Olomouc
Společnost Podané ruce o.p.s. (centra Terénní programy v Olomouci a Terénní programy na Šumpersku) vypisuje výběrové řízení na pozici

TERÉNNÍ SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK

Poskytujeme služby pro uživatele drog v Litovli, Uničově, Šternberku, Zábřehu, Mohelnici a v dalších městech a obcích regionu. Staňte se součástí našeho týmu a podílejte se na snižování rizik užívání drog, a ochrany veřejnosti před jejich negativními dopady.
Náplň práce:
-Terénní sociální práce s uživateli nealkoholových drog
- Poskytování informačního a poradenského servisu (bezpečnější braní, sociální poradenství)
- Výměna injekčního a harm reduction materiálu
- Vyhledávání nových klientů
- Individuální práce, sociální poradenství, zprostředkování testování na infekční nemoci,
- Další služby zaměřené na ochranu veřejnosti a snižování rizik užívání drog (besedy na školách, práce na hudebních akcích)
Požadavky:
- Věk minimálně 21 let
- VOŠ, VŠ vzdělání (dle Zákona o sociálních službách 108/2006 Sb. - obory sociální pracovník, sociální pedagog, pracovník v sociálních službách, odborný pracovník - psycholog, adiktolog nebo zdravotnické vzdělání, případně započaté vzdělání)
- Komunikativnost, aktivita a dovednost pracovat samostatně i v týmu
- Schopnost vykonávat sociální práci a udržet si hranice s klienty
- Kladný a vstřícný přístup k cílové skupině
- Základní přehled v oboru adiktologie
- Řidičský průkaz sk. B výhodou
Nabízíme:
- Smysluplnou a zajímavou pracovní pozici, v příjemném kolektivu
- Možnost seberealizace při utváření terénní práce
- Vzdělávání, zkušenosti a profesní rozvoj
- Pět týdnů dovolené
- Zázemí zavedené a kvalitní neziskové organizace
- Hrubou mzdu 14 000 - 20 000 Kč (podle vzdělání a délky praxe)
- Práci na úvazek 0,8 (pondělí, úterý, čtvrtek, pátek) s možností rozšíření na celý úvazek, zejména ve městech Litovel, Uničov Šternberk, Zábřeh, Mohelnice…

Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte do 10.4.2019 do 12:00 hod. Do předmětu zprávy prosím uveďte "Terénní sociální pracovník".

Ústní kolo proběhne od 15.4. - 18.4. 2019.

Nástup: 2. květen 2019

Kontakt je možný POUZE mailem nebo telefonicky!

Profese

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce