Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:

Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Kontaktní osoba

Pavlína Hladíková

Lokace

Královéhradecký kraj, Barchov

Mzda

25 000 Kč

Popis

TERENNÍ TECHNIK / TECHNIČKA
- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody
- Náplň práce: programování a seřizování ovládacích jednotek, montování a servis závlahových systémů, obsluha rýhovacího stroje, pokládání potrubí do rýh, instalování filtračních systémů, vzduchování a čerpadel, stavba vodotečí
- Požadujeme: montážní schopnosti a manuální zručnost, ochota učit se, výhodou je znalost vodoinstalací nebo elektroinstalací a řidičský průkaz skupiny B
- Nabízíme: bezplatná odborná školení, benefity, mimořádné odměny
- V případě zájmu nás kontaktujte osobně, telefonicky, e-mailem, kontaktní osoba: Hladíková Pavlína, tel.: 495 490 047, 734 679 006, e-mail: administrativa@okzahrady.cz

Profese

Zahradní technici