Datum vložení

vložen před 11 dny

Kontaktní osoba

Ing. Vlastimil Mazouch

Lokace

Olomoucký kraj, Radíkov

Mzda

20 000 Kč - 24 500 Kč

Popis

Pracovní doba: 06:15 - 14:45hod.

Náplň práce:
montáž a demontáž kolejových polí nebo pražců na tratích ČD; manipulaci s kolejnicemi a pražci v areálu společnosti; vazačský průkaz vítán;

Požadavky:
fyzická zdatnost; vazačský průkaz vítán; praxe není podmínkou

Nabízíme:
stravenky v hodnotě 110,- Kč; další finanční ohodnocení; příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - Ing. Vlastimila Mazoucha:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: mazouch@regena.cz;
- telefonicky (pondělí - pátek od 08,00 do 14,00hod.) na čísle 581 602 071;
- osobně (pondělí až pátek od 08,00 - 14,00hod.) na adrese: REGENA, spol. s r.o., Nádražní 551,
753 01 Hranice 1

Profese

Obsluha strojů a zařízení pro práce na železniční trati