Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:

Datum vložení

vložen před 1 měsícem

Webové stránky

kuchyne-pechacek.cz

Kontaktní osoba

Martin Pecháček

Lokace

Zlínský kraj, Kroměříž

Mzda

20 000 Kč - 30 000 Kč

Telefon

776646504

Hledáme kolegu do našeho teamu na pozici truhlář ve výrobě nábytku v Loukově – Kuchyně Pecháček

Kdo jsme:

-výrobci nábytku na zakázku, z větší části kuchyní

-firma fungující téměř 20let

-investujeme do moderních technologii

-je pro nás důležitá kvalita a spokojený zákazník

-vládne u nás lidský přístup a přátelská atmosféra

Náplň práce:

-na dílně zpracování plošného materiálu na formátovací pile, olepování dílců na strojní olepovačce

-skládání nábytku, práce s ručním nářadím, balení

-nakládka vyrobeného nábytku a montáž u zákazníka

Požadujeme:

-chtít pracovat, rozvíjet své dovednosti

-praxe v oboru, nejlépe v zakázkové výrobě

-manuální zručnost, samostatnost, pečlivost

-zodpovědnost a flexibilita

Nabízíme:

-příjemné a moderní pracovní prostředí

-práci na plný úvazek, případně na ŽL

-pracovní doba jednosměnná 7:00 – 15:30

-slušnou mzdu dle Vaší zručnosti a Vašich výsledků

-nástup možný ihned

Platební podmínky: 20 - 30 000,- (dle zručnosti)