Jednosměnný provoz

Vhodné pro:

OZP

Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Typ úvazku

Částečný úvazek, Plný úvazek

Kontaktní osoba

Ing. Kristina Schmiederová

Lokace

Hlavní město Praha, Praha

Mzda

20 000 Kč - 30 000 Kč

Jsme projektová, konzultační a inženýrská společnost v oblasti staveb vodního hospodářství s předním postavením na českém trhu a nezanedbatelnými zahraničními aktivitami. Jsme součástí mezinárodní skupiny Sweco. Posláním naší společnosti je aktivně přispívat k udržitelnému rozvoji společnosti.

Nyní jedna z našich dlouholetých kolegyň odchází na mateřskou dovolenou, a proto hledáme na dobu její nepřítomnosti posilu do našeho finančního týmu, kterou baví čísla, ráda se přiučí něco nového v příjemném kolektivu a zároveň hledá flexibilitu.

NÁPLŇ PRÁCE:
vedení příslušné evidence a záznamů v souladu s vnitřními předpisy
kontrola náležitostí účetních dokladů a jejich evidence
evidence došlých faktur a jejich zpracování, evidence pokladny v české měně, tuzemské cestovní příkazy
zpracování účetních dokladů

POŽADUJEME:
SŠ vzdělání ekonomického směru
výbornou znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook)
numerickou způsobilost
znalosti z oblasti účetních dokladů a jejich evidence
praxe na obdobné pozici min. 2 roky výhodou
umění efektivně komunikovat
schopnost samostatné práce i práce v kolektivu
spolehlivost, pečlivost
flexibilitu

NABÍZÍME:
pružnou pracovní dobu
odměny za odvedenou práci (roční)
odborná školení
další benefity (5 týdnů dovolené, stravenky)

Profese

Účetní finanční a investiční