Datum vložení

vložen před 23 dny

Kontaktní osoba

Markéta Dvořáková

neuvedeno

Mzda

19 730 Kč

Popis

ÚČETNÍ
- PP na dobu určitou (zástup za mateřskou/rodičovskou dovolenou), nástup 1.9.2020 nebo dle dohody
- Náplň práce: kompletní zpracování faktur, kontrola a evidence obchodních smluv, základní účetní úkony, zadávání úhrad za služby klientů, fakturace zdravotních pojišťoven a kompletní správa FKSP.
- Požadavky: minimálně ukončené středoškolské vzdělání - fotokopie dokladu, samostatnost, pečlivost, flexibilitu, schopnost kolektivní spolupráce, občanská bezúhonnost doložená výpisem z Rejstříku trestu, ne starším než 3 měsíce, zdravotní způsobilost.
- Nabízíme: Platový tarif dle nařízení vlády podle platového stupně od 19 730,-- Kč, přiznání osobního příplatku po zapracování až ve výši 7 000,--. Pružná pracovní doba, jednosměnný provoz, 40 h týdně.
- Příjem přihlášek do 17. 8. 2020, nástup 1. 9. 2020 nebo dle domluvy.
- Nabízíme: Zázemí silné a stabilní příspěvkové organizace; odměňování dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. v platném znění v návaznosti na vnitřní platový předpis; platová tř. 9, po zapracování navíc osobní příplatek; profesní růst; 5 týdnů dovolené; benefity až do výše 22 000,- Kč, příspěvek na stravování ve vlastním stravovacím zařízení; příspěvky z FKSP na rekreaci, masáže, odměny k životním a pracovním jubileím.
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky (pondělí až pátek 8:00 - 15:30) nebo e-mailem, kontaktní osoba: Dvořáková Markéta, tel.: 702 229 104, e-mail: mdvorakova@ddhk.cz

Profese

Fakturanti