Datum vložení

vložen před 8 dny

Kontaktní osoba

Marcela Krejsová

Lokace

Pardubický kraj, Dubany

Mzda

25 000 Kč

Hledáte stabilní zaměstnání? Kontaktujte nás. Práce je vhodná pro ženy a absolventy.
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
Samostatné komplexní zpracování účetnictví několika firem, vč. vypracování přiznání k DPH,
přiznání k dani silniční, přiznání k dani z příjmů právnických a fyzických osob a roční účetní závěrky. Nejedná se o zpracování mezd.

POŽADUJEME:
- praktická zkušenost s vedením účetnictví a jednoduchého účetnictví

NABÍZÍME:
- pracovní doba: 7,00-15,30 hod
- nástup možný ihned na hlavní pracovní poměr

Hrubá měsíční mzda: 25.000,- Kč
Pracovní poměr bude uzavřen na dobu určitou s možností prodloužení.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: 17.listopadu 237, PARDUBICE

PROSÍME UCHAZEČE, ABY NECHODILI NA DANÉ PRACOVIŠTĚ, ALE ABY NÁS KONTAKTOVALI NA EMAILOVÉ ADRESE: NABOR@POWER-JOB.CZ NEBO NA TELEFONNÍM ČÍSLE: +420 733 188 699.

Profese

Odborní účetní všeobecní