Směny:

Pružná pracovní doba

Datum vložení

vložen před 8 dny

Kontaktní osoba

Mgr. Vendula Kalábová

Lokace

Jihočeský kraj, Dobev

Mzda

25 000 Kč - 30 000 Kč

Popis

PP na dobu určitou 1 rok.
POŽADUJEME:
-SŠ vzdělání ekonomického směru
-Znalost AJ slovem i písmem (znalost FJ výhodou)
-Dobrá znalost MS Office, Excel podmínkou
-Znalost podvojného účetnictví, ČÚS, zák. o DPH, zák. o účetnictví
-Řidičský průkaz sk.B výhodou
-Spolehlivost, pečlivost, časová flexibilita, komunikační schopnosti
NÁPLŇ PRÁCE:
-Zpracování / zúčtování veškerých došlých písemností - PFA, zálohových faktur, vzájemných zápočtů pohl. & závazků, splátkových kalendářů, pokladních dokl., bank. výpisů, výkazů cestovních náhrad
-Správa pohledávek a závazků
-Provádění měsíčních závěrek dle interních postupů a vnitropodnikové směrnice
-Komunikace s tuzemskými i zahraničními obchodními partnery
NABÍZÍME:
-Zaměstnání ve stabilní společnosti s neustálým růstem - více než 23 let v ČR
-Profesní a mzdový růst
-5 týdnů dovolené a další placená volna nad rámec ZP
-Odměna za podíl na HV až 2 100 Kč měsíčně
-Docházkový benefit 16 000 Kč ročně
-Příspěvek na penzijní a životní pojištění 1 200 Kč
-Příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu (cafeterie) 4 000 Kč
-Stravování přímo v závodě (20-30Kč menu)
První kontakt: Mgr. Kalábová tel. 382 901 301 nebo NA ADRESE VLADISLAVOVA 250, PÍSEK

Profese

Účetní finanční a investiční