Datum vložení

vložen před 13 dny

Kontaktní osoba

Michal Dorazil

neuvedeno

Mzda

25 000 Kč

Popis

ÚČETNÍ JUNIOR
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned nebo dle dohody
- Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru (možnost i absolvent), řidičský průkaz sk. B (nejlépe aktivní řidič), komunikativnost a příjemné vystupování, spolehlivost a pečlivost, smysl pro pořádek, odpovědnost, chuť k samostatné práci
- Náplň práce: zadávání dokladů do účetního programu (nezkušené zaučíme, znalost Money S3 výhodou), příprava podkladů pro účetní firmu, reportní činnost ve spolupráci s účetní firmou, v případě aktivního zájmu možnost rozšíření pravomocí, vedení běžné administrativy společnosti (příchozí pošta, datová schránka, obchodní korespondence, organizace schůzek apod.)
- zodpovědnost za chod sídla společnosti
- Nabízíme: podporu, zaučení, lidský přístup malé společnosti, možnost profesního růstu, školení a vzdělávání v oboru účetnictví (možný postup na pozici hlavní samostatné účetní/ekonoma)
různorodou práci a možnost zapojení do firemních procesů, odpovídající ohodnocení, finanční bonusy; příspěvek na stravování
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (9 - 16), kontaktní osoba: Strachotová, DiS. Iva Ing., tel.: 602 240 537, e-mail: prace@ekonomprolidi.cz

Profese

Ostatní úředníci v oblasti účetnictví