Datum vložení

vložen před 22 dny

Kontaktní osoba

Silvie Rýžová

Lokace

Moravskoslezský kraj, Opava

Mzda

20 000 Kč - 25 000 Kč

*KO: sekretariát Církevní konzervatoře Německého řádu, tel.: 731 625 797, e-mail: info@konzervator.cz
V případě, že splňujete uvedené požadavky a naše nabídka Vás oslovila, zašlete přihlášku do výběrového řízení, strukturovaný profesní životopis, kopie dokladů o dosaženém vzdělání a výpis z rejstříku trestů na adresu: info@konzervator.cz, Církevní konzervatoř Německého řádu, Beethovenova 1, 746 01, Opava.
Požadujeme: - min. SŠ vzdělání ekonomického směru
- praxe na pozici účetní výhodou
- znalost účetní ho programu Money výhodou
- znalost pracovněprávní a mzdové legislativy
- dobrá znalost práce na PC
- samostatnost, komunikativnost, pečlivost
Náplň práce: - vedení podvojného účetnictví pro hlavní a doplňkovou činnost
- zpracování rozvahy, výkazu zisku a ztráty
- zpracování podkladů pro daňové přiznání, vyúčtování zálohové a srážkové daně v termínech pro finanční úřad
- zpracování podkladů pro výroční zprávy o hospodaření, podkladů pro vyúčtování dotací
a příspěvků
- zpracování podkladů pro inventarizaci, inventarizace majetku a závazků
- zpracování vnitřních účetních směrnic
- zpracování finančního plánu organizace a sledování jeho čerpání
- zpracování statistických výkazů a všech ostatních výkazů, které požaduje zřizovatel organizace
- organizace účetních agend (fakturace, pokladna, majetek)
- provádění archivace účetních písemností
- zpracování mezd
- vedení kompletní mzdové agendy (kompletní zúčtování mezd, přihlašování, odhlašování zaměstnanců a cizinců, výstupní dokumenty, evidenční listy, zúčtování daně z příjmu, zpracování neschopenek, vystavování potvrzení)
- komunikace s úřady státní správy
- personální práce
- administrativní činnost

Předpokládaný nástup: ihned

Profese

Mzdoví účetní