Datum vložení

vložen před 12 dny

Kontaktní osoba

Komínová Jaroslava

Lokace

Jihočeský kraj, Peč

Mzda

21 000 Kč - 23 000 Kč

Popis

Centropen a.s. je:
- stabilní česká společnost
- výrobce psacích a kancelářských potřeb
- naše výrobky najdete jak na tuzemském trhu, tak zároveň jsou vyváženy do více než 50 zemí světa
Pracovní náplň:
- pokladní činnost
- zpracování bankovních výpisů
- evidence drobného hmotného a nehmotného majetku
- účtování zahraničních cestovních příkazů
- zpracování pohledávek pro tuzemský prodej
Požadujeme:
- SŠ vzdělání ekonomického směru (podmínkou)
- trestní bezúhonnost
- spolehlivost, samostatnost, flexibilita a výkonnost
Nabízíme:
- práce na hlavní pracovní poměr - plný úvazek, 40 hodin týdně
- pracovní poměr na dobu určitou, tj. zástup za dlouhodobě nemocného zaměstnance
- pracovní doba od 7.00 do 15.30 hod.
- nástupní mzda: bez praxe - 21 000 Kč - s praxí - 23 000 Kč
- první zvýšení mzdy nastává po uplynutí zkušební doby
- firemní benefity: 5 týdnů dovolené, pololetní a roční odměny, stravování ve vlastní jídelně atd.

Nástup:
- dle dohody
Přihlášky můžete zasílat do 5.6.2020.
Kontaktní osoba:
Jaroslava Komínová
vedoucí personálního odboru
Centropen a.s. Dačice
telefon: 384 406 216
email: kominova@da.centropen.cz

Profese

Účetní všeobecní