Datum vložení

vložen před 1 měsícem

Kontaktní osoba

Ing. Ilona Čížová

Lokace

Pardubický kraj, Žichlínek

Mzda

22 000 Kč

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Nádražní č.p. 150, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
Výše mzdy: od 22 000 Kč dohodou.
Práce v jednosměnném provozu.
Pracovní poměr bude uzavřen na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
CO VÁS ČEKÁ?
- budete zodpovědný/á za zpracování účetnictví společnosti (zpracování interních účetních dokladů, jejich zaúčtování)
- budete se podílet sestavování daňových přiznání
- budete zajišťovat finanční výkaznictví, statistiky
- budete spolupracovat při účetní závěrce
- součástí Vaší práce bude vedení příslušné administrativy spojené s výkonem práce
KOHO HLEDÁME?
- přivítáme zájemce s s min. středoškolským vzděláním (ekonom. obor) s orientací v účetní a daňové problematice
- očekáváme zkušenosti na obdobné pozici
- zodpovědnost, samostatnost s orientací na detail považujeme za nutný předpoklad
- uživatelská znalost práce na PC
- základní znalost AJ
NABÍZÍME: zajímavá a stabilní pracovní příležitost, dotované závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, bonusové dny placeného volna, moderní pracovní prostředí - nový areál v blízkosti vlakového a autobusového nádraží
KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně

Profese

Účetní všeobecní