Směny:

Nepřetržitý provoz

Datum vložení

vložen před 25 dny

Kontaktní osoba

Ing. Zuzana Nováková

Lokace

Liberecký kraj, Liberec

Mzda

23 000 Kč

Společnost TEMPERATIOR s.r.o. je jedním z největších evropských výrobců pohonných hmot z obnovitelných zdrojů.
Náplň práce:
zajištění údržby a provádění oprav zařízení v chemickém průmyslu
důkladná pravidelná údržba strojů a mechanického zařízení
řešení havarijních stavů technických a technologických zařízení
Odborné požadavky:
OU/SOU v řemeslném oboru
praxe v oboru výhodou
znalost čerpací techniky a mechanických zařízení
svářečský průkaz obalová elektroda nebo TIG výhodou
vyhláška § 50/78 Sb. výhodou
Všeobecné požadavky:
technické, řemeslné znalosti a manuální zručnost
dodržování BOZP a OŽP
vysoká zodpovědnost, schopnost řešit samostatně úkoly, profesionální přístup při havárii
loajalita
práce na směnný provoz
Nabízíme:
práci na hlavní pracovní poměr
zajímavou práci v moderním chemickém provoze
zaměstnanecké výhody
možnost firemního ubytování
nástupní mzda: dle praxe a zkušeností (od 23 000,- Kč + cca 4 000,- měsíční prémie)
Požadovaný nástup: dohodou
Místo výkonu práce: výrobní závod společnosti v Liberci - Rochlicích.
V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: info@temperatior.cz

Profese

Provozní zámečníci, údržbáři