Datum vložení

vložen před 11 dny

Typ úvazku

Částečný úvazek

Kontaktní osoba

Jaroslav Slavík

neuvedeno

Mzda

120 Kč

Popis

UKLÍZEČ / UKLÍZEČKA V ŘEZNICTVÍ
- PP na dobu určitou, nástup možný ihned
- Pracovní doba: cca 3 hodiny denně od pondělí do soboty dle konce otevírací doby prodejny (po - pá do 17.00, v sobotu do 11.00), lze spojit s prací Výpomoc v kuchyni přes obědy; výdej obědů 11:00-14:00 pondělí až pátek
- Náplň práce: umývání táců, stolů, obsluha myčky, ohřívání jídel a jejich doplňování do obslužného pultu
- Požadujeme: základní vzdělání, pečlivost, cit pro pořádek a čistotu, spolehlivost
- Nabízíme: slušné jednání, práci v čistém a příjemném prostředí rodinné firmy, zaměstnanecké slevy na maso a uzeninu
- Vhodné pro pečlivou vitální důchodkyni nebo i ženu na mateřské dovolené s citem pro čistotu a pořádek.
- V případě zájmu volejte na tel.: 777 315 890 (p. Slavík)

Profese

Uklízeči prodejních prostor