Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:

Jednosměnný provoz

Vhodné pro:

OZP

Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Typ úvazku

Částečný úvazek

Kontaktní osoba

Zuzana Straková

Lokace

Pardubický kraj, Pardubice

Mzda

9 000 Kč

Popis

Místo výkonu práce Pardubice.
Požadujeme:
o zkušenost na pozici obdobného charakteru výhodou
o schopnost samostatné práce
o smysl pro pořádek
o pečlivost a spolehlivost v plnění svěřených úkolů

Pracovní náplň:
o zajišťování profesionálního úklidu v centru Pardubic od pondělí do pátku na cca od 6:00 h. hodin ráno na celé dopoledne, práce vhodná i pro OZZ, OZP uchazeče i aktivní důchodce.
Pracovní úvazek zkrácený 20 hodin týdně.
Víkendy a svátky volné.

První kontakt telefonicky (08:00 - 16:00) nebo e-mailem. V případě zájmu zašlete Váš životopis.
Odesláním životopisu či žádosti o zprostředkování zaměstnání souhlasíte se zpracováním Vašich osobních dat dle zákona č.101/2000 sb.

Profese

Ostatní uklízeči a pomocníci