Datum vložení

vložen před 6 dny

Kontaktní osoba

Martin Kammel

Lokace

Královéhradecký kraj, Královec

Mzda

24 000 Kč

Popis

VÁŽNÝ - VÁŽNÁ
Nástup možný od 1. 6. 2020, popř. dle dohody, a to na dobu určitou po dobu mateřské a rodičovské dovolené stávající zaměstnankyně, nejpozději však na 3 roky s možností prodloužení
Náplň práce: odbavení zákazníků a prodej kameniva, obsluha expedičního programu v PC, činnosti související s bezproblémovým chodem provozovny, další práce dle požadavků a pokynů vedoucího lomu či vedoucího sektoru
Požadujeme: min. SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou, řidičský průkaz skupiny B, znalost práce na PC, praktické organizační dovednosti, komunikativnost, odolnost vůči stresu, schopnost pracovat samostatně i v týmu, spolehlivost a ochotu učit se novým věcem
uvítáme: ovládání kancelářské techniky, zkušenosti s vedením pokladny, praxi při hornické činnosti
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování (stravenky v hodnotě 110,- Kč), náborový příspěvek 10.000,- Kč, roční odměny, pojištění za způsobenou škodu zaměstnavateli, program benefitů Flexi Pass, karta Multisport, možnost nákupu zaměstnaneckých akcií, po roce trvání zaměstnaneckého poměru možnost příspěvku na penzijní připojištění, peněžitá odměna k pracovnímu a životnímu výročí
Kontakt: osobně v kamenolomu v Královci nebo telefonicky od 6:00-14:30 hod.

Profese

Pomocní manipulační pracovníci v dopravě