Datum vložení

vložen před 11 dny

Kontaktní osoba

Ludmila Vlčková

neuvedeno

Mzda

33 200 Kč

Popis

VEDOUCÍ MECHANIZACE
- PP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, nástup dle dohody
- Požadujeme: SŠ vzdělání ukončené maturitou (stavebního směru, obor dopravní stavby - výhodou), zkušenost s obsluhou stavebních strojů - výhodou (sil. fréza, finišer, válec, nakladač).
znalost problematiky údržby silnic podle silničního zákona, velmi dobrá orientace v ČSN, TP, praxe v oboru minimálně 1 rok výhodou, znalost práce na PC (ASPE/KROS, Word, Excel, Outlook), zkušenosti s vedením pracovního kolektivu, řidičský průkaz skupiny B
- Náplň práce: Organizuje a odpovídá práci silniční frézy (fréz), finišeru, zálivkové party v přidělených úsecích silnic v souladu s technickými předpisy (TP, Vzorové listy, ČSN, apod.). Úkoly plní v předepsaných termínech a operativně odstraňuje oznámené závady. Vytváří jednoduché rozpočty k opravě silnic a jejich příslušenství, zpracovává dle požadavků podklady pro cenové nabídky zakázek a pro obchodní smlouvy.V souladu s obsahem smluv realizuje zakázky, odpovídá za jejich hospodárnou realizaci a předložení podkladů k vystavení faktury ekonomickému oddělení. Sleduje technický stav strojů, mechanizace a dopravních prostředků a případné nedostatky neprodleně řeší s vedoucím. V souladu s podpisovým vzorem a zákonem o finanční kontrole schvaluje a stvrzuje podpisem oprávněnost, účelnost, hospodárnost a efektivnost hospodářských operací, vyplývajících z jeho funkce.
- Nabízíme: dobré zázemí stabilní společnosti, jednosměnný provoz, 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 100,- Kč, průměrná roční hrubá mzda 620.000,- Kč včetně odměn, příspěvek na "penzijní připojištění nebo spoření" ve výši 1500,- Kč/měsíčně
- V případě zájmu nám zašlete životopis na e-mail ludmila.vlckova@uskhk.eu. Do předmětu uveďte "vedoucí mechanizace". Vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni k pohovoru.
Celé znění inzerátu naleznete na: www.uskhk.eu

Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu