Datum vložení

vložen před 11 dny

Kontaktní osoba

Bc. Eva Jará

Lokace

Královéhradecký kraj, Borová

Mzda

40 000 Kč

Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.
Místo výkonu práce: Náchod, popř. Rychnov nad Kněžnou (dle dohody).
Nástupní plat hrubého 40.000,- Kč.

Náplň práce: řízení technických provozů nemocnice; systémová koordinace revizí, servisů a oprav; spolupráce s projektanty na určených projektech; spolupráce s lékaři a firmami na vybraných projektech; bezpečnost nemocnice.

Požadavky: VŠ vzdělání technického směru nebo SŠ vzdělání technického směru a 5letá praxe na obdobné pozici; trestní bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B.

Zaměstnavatel nabízí: 5 týdnů dovolené, podnikové stravování, příspěvek na stravování, zaměstnanecké benefity, pomoc se zajištěním ubytování, zaměstnanecký mobilní tarif i pro členy rodiny.

Kontakt: Bc. Jará Eva, tel.: 728 215 931, e-mail: jara.eva@nemocnicenachod.cz

Profese

Vedoucí provozu v ostatních zařízeních