Datum vložení

vložen před 28 dny

Kontaktní osoba

Roman OBERMAJER

Lokace

Hlavní město Praha, Praha

Mzda

32 000 Kč - 36 000 Kč

Popis

Kontakt: e-mail: prace@mobilprovas.cz
Pro naši nově připravovanou prodejnu se servisem v Hypermarketu Globus Zličín a následně i v Hypermarketu Globus Čakovice, hledáme vedoucího / vedoucí.
NÁPLŇ PRÁCE
o obsluha zákazníků na prodejně, komunikace po telefonu
o přímý prodej
o aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
o podílení se na náboru a zaškolování nových kolegů
o práce na PC a na internetu
o příjem a vyřizování reklamací
o administrativa, kontrola chodu prodejen, plánování směn
o znalost a přehled kompletního nabízeného zboží a služeb (zaškolíme)
o pracovní doba PO-PÁ 9:00-17:30 / posléze případně dle dohody pružná /
o místo práce - kancelář v prodejně - Hypermarketu Globus Zličín

NABÍZÍME
o služební automobil i pro soukromé účely
o služební notebook, telefon
o zázemí stabilní a dynamicky rozvíjející se společnosti
o příjemné pracovní prostředí v nové prodejně
o možnost seberealizace v zajímavé, odpovědné a samostatné práci
o po zapracování motivující finanční ohodnocení závislé na plnění plánů prodejen
o slevy na firemní produkty, slevy na servis telefonů, výhodné zaměstnanecké mobilní tarify
o zajímavá a dobře ohodnocená práce
o možnost nástupu IHNED
o plat až 36.000,-Kč, nástupní plat 32.000,-Kč

POŽADUJEME
o výborné komunikační a prezentační schopnosti
o příjemné vystupování a vzhled
o zkušenosti v oblasti prodeje, práci s menším týmem, schopnost motivovat
o znalost práce na PC na vynikající úrovni, Word, Excel, Internet..
o optimismus, morální a trestní bezúhonnost
o spolehlivost a zodpovědnost
o chuť pracovat a učit se novým věcem
o ŘP skupiny B

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici nás prosím kontaktujte VÝHRADNĚ e-mailem na: prace@mobilprovas.cz
Na email prosím zašlete strukturovaný životopis s FOTKOU, spolu s průvodním dopisem v českém jazyce.

Pokud nás Váš profil zaujme, budete během jednoho týdne telefonicky kontaktováni a následně pozváni na osobní pohovor.

Inzerát je platný po celou dobu zveřejnění.

Zaměst.výhody:
Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby

Profese

Řídící pracovníci v maloobchodě