Směny:

Dvousměnný provoz

Datum vložení

vložen před 27 dny

Kontaktní osoba

Ing. Daniel Odl

Lokace

Královéhradecký kraj, Borová

Mzda

23 000 Kč - 32 200 Kč

Popis

Pracovní poměr na dobu neurčitou.

Kvalifikační požadavky: VŠ nebo SŠ vzdělání; znalost AJ slovem i písmem min. na úrovni B2; schopnost komunikace na reprezentativní úrovni; manažerské schopnosti; znalost řízení projektů a pokročilého plánování kvality produktu; znalost interní dokumentace v rozsahu stanoveném pro vedoucí projektu; znalost práce na PC (Word, Excel); orientace v systému řízení kvality a příslušných normách.

Náplň práce: zastupování zákazníka ve společnosti; vedení projektové schůzky; vedení dokumentace a evidence nezbytné pro řízení projektu a zajišťování jejich aktualizaci a dodržování; odpovídání za přípravu a start projektu (vzorování) a náběh výroby (ve spolupráci s vedoucím výroby); dávání požadavků na nákup materiálů pro vzorování; vytváření ceny; řízení změny projektu; řízení výběhu materiálu; zajišťování dokumentace od zákazníka; zajišťování zařízení a stroje pro nové projekty (ve spolupráci s Technikem Strojů a Zařízení); plnění úkolů zadaných svým nadřízeným.

Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, příspěvek na dopravu.

Kontakt - Ing. Daniel Odl, tel.: 777 798 463, e-mail: daniel.odl@snezka-na.cz nebo osobně v místě provozovny v úterý, čtvrtek a pátek od 08:00 hod. do 10:00 hod.

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace