Datum vložení

vložen před 11 dny

Kontaktní osoba

Ing. Helena Holubová

Lokace

Plzeňský kraj, Lochousice

Mzda

45 000 Kč

Popis

Místo výkonu práce: Myslinka 57
Náplň práce
- péče o nové produkty a jejich zavádění od prvotní zakázky pro sériovou výrobu
- tvorba kalkulací a zpracování nabídek
- dohled nad stanovenými termíny a platebními podmínkami
- plánování a dohlížení nad všemi potřebnými kroky při zahájení výroby (nástroje, prac. prostředky)
- koordinace nájezdu nových výrobků
- optimalizace výrobních opatření, vyhodnocování měřících a zkušebních plánů
- řešení technických otázek přímo se zákazníky
Požadujeme:
- vzdělání technického směru
- německý jazyk slovem i písmem, anglický jazyk min. úroveň B1
- PC znalost (Word, Excel, Powerpoint)
- zkušenosti s projektmanagementem
- zkušenosti v oblasti výroby plastů výhodou
Nabízíme Vám:
Atraktivní a do budoucna jistá pracovní místa se zázemím v mezinárodní společnosti, která
odpovídají vysokým standardům automobilového průmyslu a jsou odpovídajícím způsobem
finančně ohodnocena na základě znalostí a zkušeností. Mezi další benefity pro naše
zaměstnance patří například stravenky / Sodexo, Naše stravenky/, možnost dalšího
odborného vzdělávání a osobního rozvoje, bonusová dovolená dle odpracovaných let,
Zájemci volejte na tel. 377 194 126 nebo zašlete e-mail na: helena.holubova@elkamet.cz
Více na https://www.elkamet.com/cz/kariera.html

Profese

Specialisté ve výrobě, stavebnictví a příbuzných oborech