Datum vložení

vložen před 20 dny

Kontaktní osoba

Petra Chocenská

Lokace

Královéhradecký kraj, Barchov

Mzda

25 000 Kč

Popis

VEDOUCÍ REALIZAČNÍHO TÝMU - ZAHRADNÍK / ZAHRADNICE
- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody
- Náplň práce: vedení kolektivu pracovníků na zakázkách, práce s projektovou dokumentací, komunikace se zákazníkem a vedením firmy, odborné zahradnické a arboristické práce, koordinace prací a dodávek, práce v terénu
- Požadujeme: schopnost vést svůj realizační tým, ochotu učit se, znalost rostlinného materiálu (ostatní vás rádi naučíme), samostatnost, odpovědnost, ŘP sk. B výhodou
- Nabízíme: bezplatná odborná školení, benefity, mimořádné odměny
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem, osobně nebo telefonicky, kontaktní osoba: Chocenská Petra, e-mail: administrativa@okzahrady.cz , tel. 495 490 047, 734 679 006

Profese

Zahradní technici