Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:
Směny:

Pružná pracovní doba

Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Kontaktní osoba

Zdenka Kosařová

Lokace

Pardubický kraj, Hamry

Mzda

30 000 Kč - 38 000 Kč

Popis

Popis pozice:
Určení a zpracování kontrolních postupů a plánu kontrol a zkoušek dle platných norem a požadavků zákazníků.
Řízení všech činností v oblasti zabezpečení kvality výrobků a funkčnosti ISŘ.
Správa interních neshod a reklamačních řízení s dodavateli a zákazníky.
Koordinace a dohled nad externími i interními audity.
Zodpovědnost za dodržování požadavků kvality, stanovených cílů v oblasti kvality a ŽP.
Zodpovědnost za zlepšování systému řízení kvality.

Kvalifikační požadavky, schopnosti:
Požadované VŠ/SŠ vzdělání, obor strojírenský nebo podobný obor, praxe min. 3 roky.
Jazyková vybavenost – angličtina, popř. ruština.
Schopnost vést lidi a nést zodpovědnost.
Znalost výrobních norem a předpisů.
Znalost problematiky vstupní, mezioperační a výstupní kontroly.
Zkušenosti s tvorbou předávací dokumentace.

Co nabízíme:
Odpovídající mzdové ohodnocení + prémie a odměny na základě splnění dílčích a ročních cílů.
Uplatnění ve stabilní a dynamicky se rozvíjející, významně exportně orientované společnosti.
Flexibilní začátek a konec pracovní doby.
5 týdnů dovolené.
Otevřenou komunikaci a přátelské pracovní prostředí.
Příspěvek na penzijní program nebo Kapitálové životní pojištění.
Výhodný tarif pro mobilní volání.
Příspěvek na stravování.
Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu.
Jazykové kurzy ad.

Řídící pracovníci v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (ISO)