Datum vložení

vložen před 1 měsícem

Kontaktní osoba

Alena Burešová

Lokace

Moravskoslezský kraj, Ostrava

Mzda

36 340 Kč - 43 750 Kč

Popis

Místo výkonu práce: Ostrava - Poruba
1.kontakt: telefonicky: 599 508 162 , nebo emailem: aburesova@dsporuba.com

Domov Slunečnice Ostrava poskytující sociální služby seniorům hledá vedoucí sociálně-zdravotního útvaru.

Náplň práce:
Zajišťování plynulého chodu ošetřovatelské péče a sledování její odborné úrovně.
Nabízíme plat dle platných tabulek, osobní ohodnocení po zapracování, případné odměny.
Požadavky: vysokoškolské vzdělání bakalářské nebo vyšší odborné vzdělání nebo úplné střední vzdělání s maturitou v oboru ošetřovatelství dle zákona č. 96/2004 Sb.

Zaměstnanecké výhody:
Benefity - příspěvek z FKSP ve výši 5 400 Kč (pracovníci do 1 roku 2 700 Kč) je možné využít na dovolenou a rekreaci, dětský tábor, na penzijní připojištění, oběd za cenu 24 Kč, 5 týdnů dovolené + dodatková dovolená, příjemné pracovní prostředí

Nástup od: dle dohody na dobu určitou 1 rok.

Sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené)