Datum vložení

vložen před 13 dny

Kontaktní osoba

Valéria Kaiserová

Lokace

Jihočeský kraj, Závraty

Mzda

30 000 Kč

Popis

Náplň práce:
- Řízení a koordinace Úseku zahraničních vztahů
- Odpovědnost za dodržení rozpočtu úseku v návaznosti na stanovené cíle
- Příprava a aktualizace vnitřních norem týkajících se svěřené agendy
- Zpracování příslušných částí Strategického záměru VŠTE, jeho aktualizace a Výroční zprávy o činnosti
- Tvorba strategie pro zajištění maximálního počtu studentů ve studijních programech vyučovaných v cizím jazyce (samoplátců)
- Tvorba strategie pro rozvoj zahraničních vztahů VŠTE
- Řízení a koordinace zahraničních mobilit zaměstnanců a studentů VŠTE v rámci programů Erasmus+, apod.
- Odpovědnost za poskytování součinnosti při zahraničních pracovních cestách zaměstnanců VŠTE v návaznosti na požadavky vedoucích pracovníků útvarů
- Reprezentace a zastupování VŠTE při setkáních se zástupci partnerských univerzit, případně s dalšími zahraničními partnery
- Účast na zahraničních pracovních cestách v rámci zajišťování náboru studentů
Požadavky:
- Minimálně bakalářské (Bc.) VŠ vzdělání ekonomického zaměření
- Zkušenosti s vedením menšího kolektivu podmínkou
- Velmi dobré organizační, komunikační a manažerské schopnosti
- Aktivní přístup k plnění úkolů, samostatnost, spolehlivost, pečlivost
- Velmi dobrá znalost českého jazyka - vysoká gramatická úroveň
- Velmi dobrá znalost anglického jazyka
- Znalost ruského a německého jazyka výhodou
- Dobrá znalost práce MS Office (Word, Excel)
- Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- Občanská a morální bezúhonnost
Informace o pozici:
Místo pracoviště: Okružní 517/10, 370 01 České Budějovice
Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek
Nástup: dohodou
Platové podmínky: budou upřesněny při pohovoru
Délka pracovního poměru: na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení (tříměsíční zkušební doba)
Nabízíme:
- Zajímavé pracovní uplatnění v rychle se rozvíjející vysoké škole neuniverzitního typu v metropoli jižních Čech
- 6 týdnů dovolené
- Dotované stravování
- Zaměstnanecké benefity
Požadované doklady:
- Přihláška - včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/200 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění (ke stažení na stránkách školy www.vstecb.cz, případně na kontaktním e-mailu)
- Strukturovaný životopis
- Motivační dopis
- Doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání
- Výpis z evidence rejstříku trestů (ne starší 3 měsíců)
Zaměstnavatel: Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích
Kontaktní osoba: Valéria Kaiserová (Ekonomické oddělení), tel: 387 842 103
Adresa: Okružní 517/10, 370 01 České Budějovice, Česká republika
E-mail: kaiserova@mail.vstecb.cz
Přihlášku podat do 12/06/2020

Profese

Řídící pracovníci v oblasti strategie a politiky organizací