Datum vložení

vložen před 12 dny

Kontaktní osoba

Eva Víchová

Lokace

Středočeský kraj, Stratov

Mzda

30 000 Kč

Popis

Co bude Vaším úkolem:
- organizace a vedení zaměstnanců (fakturantky, skladníci, řidiči.....)
- chod velkoobchodního střediska, který dodává nátěrové hmoty pro střední Čechy
- komunikace se zákazníky a příprava cenových nabídek
- vedení obchodních zástupců ve svěřeném regionu
- úzká spolupráce s externími dodavateli
- dohled nad příjmem zboží a jeho expedicí
- organizace a řízení rozvozu zboží po svěřeném regionu

Požadujeme:
- středoškolské vzdělání
- zkušenosti s vedením týmu lidí, organizační schopnosti
- zkušenosti s MS Office, aktivní uživatel Excelu
- schopnost práce pod tlakem, pozitivní myšlení
- řidičský průkaz skupiny B
- výborné komunikační a vyjednávací dovednosti, analytické dovednosti
- spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost

Nabízíme:
- práci na HPP, práci v příjemném prostředí, zázemí silné společnosti, průběžné odborné vzdělávání a profesní rozvoj, relevantní mzdové ohodnocení, služební automobil, notebook, telefon, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, benefity, odměny

Zájemci se mohou hlásit e-mailem nebo telefonicky.

Ostatní řídící pracovníci v oblastech příbuzných obchodu a marketingu