Směny:

Dvousměnný provoz

Datum vložení

vložen před 25 dny

Kontaktní osoba

Pavlína Cohornová

Lokace

Královéhradecký kraj, Pohoří

Mzda

30 000 Kč - 38 000 Kč

Kontakt zasláním životopisu na e-mail pavlina.cohornova@jipam.cz.
Požadujeme:
- ÚSO/ vyšší odborné vzdělání
- praxe na pozici vedoucí výroby a plánování nutná
- znalost práce na PC - Word, Excel, Google atd.
- řidičský průkaz sk. B
- znalost AJ nebo NJ výhodou
- znalost programů pro CNC výhodou
- výpis z rejstříku trestů
Náplň práce:
- řízení a kontrola výroby
- zavádění, dodržování a kontrola výrobních postupů, výrobní technologie
- plánování a kontrola výrobních kapacit
- plánování a kontrola personálního obsazení výroby
- plnění a kontrola výrobních objednávek z hlediska termínů a kvality
- školení podřízených pracovníků
- dokumentace k jednotlivým segmentům náplně práce - evidence, kontrola, archivace
Nabízíme:
- PP na dobu určitou se zkušební dobou s možností prodloužení
- stabilní pracovní zázemí a dobrý pracovní kolektiv
- možnost dalšího vzdělávání - školení v oblasti výroby, vedení zaměstnanců atd.
- zaměstnanecké benefity - služební telefon, příspěvek na dopravu, sick days, závodní stravování, stravenky atd.

Profese

Úředníci ve výrobě