Datum vložení

vložen před 14 dny

Kontaktní osoba

Ing. Klára Okrouhlíková

Lokace

Jihočeský kraj, Skopytce

Mzda

35 000 Kč

Popis

Popis pozice:
zajištění výroby dle plánů projektů,
řízení, kontrola organizace práce výrobního kolektivu,
zajištění kapacit výroby, kooperace zakázek,
kontrola dodržovaní výrobních postupů kvality, efektivity a termínů zakázek,
kontrola dodržovaní BOZP,
koordinace při vývojových projektech a montážních úkonech,
vytváření ročních plánů středisek,
kontrola výrobků na dílně a v terénu
Požadujeme:
vzdělání minimálně středoškolské,
práce na PC, Excel, Word, SAP výhodou,
řízení kolektivu, komunikace s podřízenými,
řidičský průkaz sk. B,
znalost Aj výhodou,
znalost čtení výkresové dokumentace,
logické myšlení a jednání, komunikativnost, samostatnost, odpovědnost za svěřené úkoly, preciznost, časovou flexibilitu, praxe řízení kolektivu min. 5 let
Nabízíme:
zázemí silné stabilní společnosti, místo pracoviště: provozovna Soběslav, okr. Tábor.
perspektivní a zajímavá práce v rozvíjejícím se oboru,
platové ohodnocení od 35.000Kč,
nástup možný ihned,
odborný a profesní růst,
možnost podílet se na zajímavých projektech.
Bližší info o společnosti naleznete na www.envi-pur.cz.
Zaměstnanecké výhody: stravenky, 25 dnů dovolené, odpovídající mzdové ohodnocení.
Kontakt: telefonicky, emailem, osobně.

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství)