Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:

Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Kontaktní osoba

Ing. Bc. Karla Daňová

Lokace

Zlínský kraj, Krhová

Mzda

19 600 Kč - 23 000 Kč

Telefon

Popis

VEDOUCÍ-SOCIÁLNÍ PRACOVNÍCI DENNÍHO STACIONÁŘE DOBROMYSL
Požadujeme:
- VOŠ nebo VŠ vzdělání dle požadavků zákona č. 108/ 2006 Sb. o sociálních službách nebo VOŠ, VŠ humanitního směru
- zájem o práci s cílovou skupinou, empatický přístup ke klientům
- znalost legislativy a činností sociálního pracovníka, zejména individuálního plánování
- optimistický přístup k životu, schopnost předávat dobrou náladu a radost
- zodpovědný, aktivní a svědomitý přístup k řešení pracovních úkolů
- dobré komunikační dovednosti, schopnost soustavně motivovat sebe i kolegy
- schopnost sebereflexe a stálého rozvoje
- práce na PC, ŘP sk. B
Výhodou:
- zkušenost s cílovou skupinou (senioři, osoby s poruchami paměti a orientace)
- zkušenost s řízením malého kolektivu
- praxe v sociálních službách
- zájmy využitelné při práci s cílovou skupinou (hra na hudební nástroj, zpěv, kreativní výtvarné činnosti, tanec, divadlo, fotografování apod.)
Náplň práce: Práce spočívá v řízení sociální služby denní stacionář (dle § 46 Zákona o sociálních službách) a v přímé, sociální práci s uživateli služby (vč. poskytování základního soc. poradenství zájemcům o službu). Denní stacionář Dobromysl je určen pro osoby se sníženou soběstačností včetně osob s poruchami paměti a orientace a to ve věku od 60 let.
Nabízíme: práce na hlavní pracovní poměr, smlouva na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou, nástupní mzda 19 600 Kč, po zapracování až 23 000,stravenky, týden dovolené navíc
První kontakt: Ing. Bc. Karla Daňová, Diakonie ČCE - středisko ve Valašském Meziříčí, Žerotínova 319, 757 01 Valašské Meziříčí, danova@diakonievm.cz
Výběrové řízení:
1. kolo: zaslání životopisu spolu s motivačním dopisem mailem, uzávěrka 15. 1. 2018 do 12 hodin (předmět: VŘ VED DS+příjmení)
2. kolo: vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru, který se uskuteční
19. 1. 2018.

Řídící pracovníci v oblasti pobytových sociálních služeb (kromě péče o seniory)