Datum vložení

vložen před 4 dny

Kontaktní osoba

Ing. Blanka Kavalírová

Lokace

Ústecký kraj, Velké Žernoseky

Mzda

21 260 Kč

Úřad práce České republiky vyhlašuje výběrové řízení na obsazení služebního místa v souladu s § 178 odst. 1 zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů

Odborný pracovník
ID: 11009845

projektu "Flexibilně do práce v Ústeckém kraji"
reg. č. CZ.03.1.48/0.0/0.0/15_010/0000039

Pracoviště:
Úřad práce České republiky - Krajská pobočka ÚP ČR v Ústí nad Labem

Hlavní náplň činnosti:
- Pracovník zajišťuje v přidělené oblasti realizaci projektových aktivit. Odpovídá především za výběr účastníků do projektu a přímou realizaci projektových aktivit. Jde zejména o realizaci rekvalifikací, poradenských aktivit, diagnostik, motivačních kurzů, monitoring zaměstnavatelů a zprostředkování zaměstnání. Dále se podílí na výběru a přidělení účastníků projektu na konkrétní projektové aktivity. V případě zprostředkování zaměstnání, zajišťuje účastníkům možnou pracovní asistenci. Poskytuje odborné poradenství a konzultace zaměstnavatelům související se zaměstnáváním účastníků projektu a realizací projektových aktivit. Pracovník je odpovědný za vedení projektové dokumentace vztahující se k práci jednotlivých účastníků v projektových aktivitách. Zajišťuje administraci a vyplácení přímé podpory účastníkům. Dle pokynů zabezpečuje přenos informací mezi zapojenými místními subjekty (NNO, samospráva, zaměstnavatelé) a realizátorem projektu.

Kvalifikační a další požadavky:
- minimálně vyšší odborné vzdělání
- dobrá uživatelská znalost práce na MS Office (Word, Excel, Outlook)
- organizační schopnosti, pečlivost, velmi dobré komunikační a písemné dovednosti, odolnost vůči stresu
- svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, státní občanství České republiky, občanství jiného členského státu EU nebo občanství státu, který je smluvním státem Dohody o EHP dle § 25 odst. 1 písm. a) a splnění předpokladu dle § 25 odst. 2 z. č. 234/2014 Sb., o státní službě

Pracovní podmínky:
- platové zařazení v 10. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku
- pružná pracovní doba - plný úvazek
- předpokládaný nástup od 1. července 2020
- místo výkonu: Litoměřice
- pracovní poměr na dobu určitou (zástup za dlouhodobou pracovní neschopnost, mateřskou a rodičovskou dovolenou) se zkušební dobou 6 měsíců (určena v souladu s § 178 odst. 3 zákona o státní službě, v platném znění) nejdéle po dobu realizace projektu, do 30. června 2022.

Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené
- 5 dní indispozičního volna (sick days)
- 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí
- stravenky v hodnotě 80 Kč
- příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb
- odměny k životním a pracovním výročím

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 31. května 2020 na e-mailovou adresu blanka.kavalirova@uradprace.cz
Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Profese

Všeobecní administrativní pracovníci