Datum vložení

vložen před 21 dny

Kontaktní osoba

Barbora Hadrous

Lokace

Kraj Vysočina, Vatín

Mzda

27 500 Kč

Popis

VŠEOBECNÁ SESTRA
pro zařízení Domácí hospicová péče
Náplň práce:
- poskytování odborné zdravotní péče v domácím prostředí pacientů
- spolupráce s lékaři a dalšími členy multidisciplinárního týmu
- zajištění podpory umírajícím a jejich blízkým
- vedení administrativy
Místo výkonu práce: okres Žďár nad Sázavou
Nástup: dle dohody
Nabízíme:
- pracovní smlouvu na plný nebo zkrácený úvazek, popř. dohodu o provedení práce,
- práci v jednosměnném provozu,
- zajímavou, smysluplnou a zodpovědnou práci,
- získání nové odbornosti, průběžné vzdělávání, supervizi,
- zaměstnanecké benefity,
- dobrý pracovní tým,
- zázemí stabilní organizace.
Požadujeme:
- odbornou způsobilost v souladu se zákonem č. 96/2004 Sb., praxi jeden rok u lůžka,
- předpoklady pro práci s umírajícími a jejich blízkými,
- schopnost samostatné i týmové práce, výborné organizační schopnosti,
- zodpovědnost, operativnost, profesionalitu,
- potřebu dále se vzdělávat a profesionálně růst,
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/ka,
- trestní bezúhonnost.
V případě zájmu o nabízené pozice zasílejte motivační dopis a profesní životopis na email barbora.hadrous@zdar.charita.cz
Bližší informace: Barbora Hadrous, mob. 777 755 435

Profese

Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)