Datum vložení

vložen před 23 dny

Kontaktní osoba

Lucie Kupková

Lokace

Moravskoslezský kraj, Staré Město

Mzda

28 000 Kč - 33 000 Kč

Telefon

Popis

A11 z:31/8/2020
Hledáme samostatnou všeobecnou účetní do rozrůstající se firmy s budoucností.
Náplň práce:
- Kontrola náležitostí účetních dokladů a jejich evidence, kontrola správnosti DPH
- Provádění pravidelných měsíčních kontrol účtů pro průběžné uzávěrky
- Příprava výkazů pro DPH
- Spolupráce při zajišťování agendy některých daní (DPH, silniční daň, daň z příjmů aj.)
- Příprava podkladů pro sestavení daňových přiznání
- Samostatné účtování účetních operací v oblasti zúčtovacích vztahů (odběratelé, dodavatelé, zaměstnanci, zúčtování daní aj.).
- Kontrola správného ocenění pohledávek a závazků v účetnictví
- Vyčíslení a zaúčtování kurzových rozdílů k datu uskutečnění účetního případu
- Provádění pravidelných měsíčních kontrol u jednotlivých účtů účetnictví (např. kontrola zůstatků účtů HI, účtů finančních prostředků se zůstatky dle pokladní knihy a bankovních výpisů, kontrola účtů zúčtovacích vztahů s evidencí pohledávek a závazků - kontrola saldokontních účtů).
Požadujeme:
- VŠ vzdělání ekonomického směru nebo SŠ vzdělání s 2-letou praxí v oblasti účetnictví
- Znalost podvojného účetnictví, základní znalost daňových předpisů a zákona o DPH
- Proaktivní přístup, samostatnost, zodpovědnost a přesnost
- Schopnost pracovat ve stresu
- Pokročilá znalost práce na PC (Microsoft Office)
- Časová flexibilita
- Znalost účetního programu POHODA.
Nabízíme:
- stravenky
- služební telefon + SIM
- příspěvek na dopravu, příspěvek na životní nebo penzijní pojištění
- školení, možnost profesního růstu
- práci v přátelském kolektivu
- pracovní poměr na dobu určitou, po roce možnost prodloužení na dobu neurčitou.
Kontaktovat e-mailem: kariera@solidsun.cz

Profese

Účetní všeobecní