Datum vložení

vložen před 14 dny

Kontaktní osoba

Bc. Lenka Skořepová

Lokace

Karlovarský kraj, Hájek

Mzda

32 500 Kč

Věznice Ostrov přijme do pracovního poměru kolegu na pozici Vychovatel. Nabízíme perspektivní a stabilní zaměstnání s možností kariérního postupu, přátelského zázemí a v neposlední řadě pravidelného měsíčního příjmu s mnoho výhodami.
Náplň a druh práce
- Vykonávání komplexní výchovné, vzdělávací a preventivní činnosti zaměřené na celkový rozvoj osobnosti a na socializaci a resocializaci vězněných osob.
- Zajišťování cílených opatření k optimalizaci vzdělávacího procesu odsouzených osob.
- Realizace protidrogové prevence v rámci věznice.
- S ohledem na profilaci věznice je profese vhodná zejména pro muže a pro bývalé příslušníky bezpečnostních sborů
Očekáváme

- občan České republiky starší 18 let,
- trestní bezúhonnost,
- požadované nejnižší možné vzdělání - vyšší odborné vzdělání - pedagogické vzdělání/vyšší odborné + specializační pedagogické studium v akreditované formě, případně po přijetí do zaměstnaneckého poměru si požadované pedagogické vzdělání doplníte studiem v Akademii Vězeňské služby,
- praxe v oboru vychovatelství výhodou ne podmínkou.

Zaměstnanecké výhody4): Plat 27 500,- Kč - 36000,- Kč - včetně zvláštního příplatku - dle praxe, po zapracování možnost přiznání osobního příplatku dle NV č. 341/2017 Sb.,,
- pracovní poměr na plný úvazek,
- 25 dní dovolené + 1 týden dodatkové dovolené + 5 dní indispozičního volna,
- možnost karierního růstu a zvyšování kvalifikace,
- možnost ubytování, závodního stravování, bezplatné využívání sportovního zařízení a posilovny věznice,
- benefity z fondu kulturních a sociálních potřeb - příspěvky na stravování, rekreaci ve vlastních rekreačních zařízeních, sportovní aktivity, bezúročné půjčky.
Kontakt: Bc. Lenka Skořepová, tel:601129588,353240620, e-mail:LSkorepova@vez.ost.justice.cz

Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami)