Datum vložení

vložen před 22 dny

Typ úvazku

Dohoda o provedení činnosti, Dohoda o provedení práce

Kontaktní osoba

Markéta Dvořáková

neuvedeno

Mzda

95 Kč - 95 Kč

Popis

VÝPOMOC NA RECEPCI
- DPP, DPČ; možnost prodloužení smlouvy i na r. 2021, nástup 1.10.2020
- Požadujeme: znalost práce na PC, samostatnost, pečlivost, flexibilita, komunikační dovednosti, organizační schopnosti, schopnost samostatné práce i práce v kolektivu
- Náplň práce: pomocné práce na recepci, evidence návštěv, měření teplot, obsluha brány
- Pracovní režim: DDP v jednosměnném režimu PO - PÁ 8:00 - 15:30, od 1.10. 2020 - 31.12.2020
- Nabízíme: Zázemí silné a stabilní příspěvkové organizace, práce formou dohody o provedení práce max. do 300hod/rok nebo dohody o pracovní činnosti, pracovní doba PO - PÁ 8:00 - 15:30, odměna za vykonanou práci 95,-Kč/hod, práce vhodná pro matky na MD, RD, studenty nebo důchodce při splnění výše uvedených podmínek.
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (pondělí až pátek, 8:00 - 15:30), kontaktní osoba: Dvořáková Markéta, tel.: 702 229 104, e-mail: mdvorakova@ddhk.cz

Profese

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních