Směny:

Dvousměnný provoz

Datum vložení

vložen před 4 dny

Kontaktní osoba

Denisa Navrátilová

Lokace

Královéhradecký kraj, Slavoňov

Mzda

15 000 Kč

Pracovní poměr na dobu neurčitou, dvousměnný provoz. Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.

Pracovní náplň: příprava pro montáž svítidel, sestavování rámů, osazování svítidel komponenty dle výrobní dokumentace, balení svítidel.

Požadavky: minimálně základní vzdělání, vyučení v technickém oboru výhodou; manuální zručnost, ochota pracovat na 2 směny, znalost čtení výkresové dokumentace výhodou.

Zaměstnavatel nabízí: zajímavou práci v klimatizovaném a čistém prostředí, zaměstnanecké benefity - stravenky, 5 týdnů dovolené, benefitní karta - cafeterie, prémie, školení hrazená zaměstnavatelem, pravidelnou pracovní dobu v 2směnném provozu, teplé nápoje na pracovišti zdarma.

Kontakt - paní Navrátilová Denisa, 773 757 764 (od 07:00 hod. do 15:30 hod.), e-mail: kariera@halla.cz (pro zaslání životopisu) nebo osobně na adrese provozovny.

Místo výkonu práce: Černčická 43, 549 01 Nové Město nad Metují.

Profese

Montážní dělníci výrobků z kovů