Datum vložení

vložen před 1 měsícem

Kontaktní osoba

Veronika Panovčíková

neuvedeno

Mzda

22 000 Kč

Telefon

Popis

Místo výkonu práce: Olomoucký kraj
Pracovní pozice a náplň práce: Zahradník:
- péče o soukromou zeleň (kosení trávníku, vertikutace, aerifikace, hnojení, pískování, chemické ošetření, řez keřů, péče o záhony - trvalky, keře)
- drobné realizace zeleně (výsadby keřů, stromů, zakládaní trávníků)
Platové podmínky: od 22.000,-
Úvazek: HPP, 40 hod/týden
Směnnost: jednosměnný
Nástup: dohodou
Požadujeme - SŠ vzdělání v oboru zahradnictví, zemědělství, praxe v oboru výhodou, pečlivost, komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, řidičský průkaz skupiny B,
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti s dynamickým rozvojem, práce v příjemném kolektivu, možnost profesního růstu, služební telefon, služební vozidlo
Kontakt POUZE email veronika.panovcikova@bartonapartner.cz

Profese

Zahradníci travnatých ploch, greenkeepeři