Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:

Datum vložení

vložen před 26 dny

Kontaktní osoba

Aleš Koblížek

Lokace

Královéhradecký kraj, Borová

Mzda

21 000 Kč - 35 000 Kč

Telefon

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný IHNED. Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

Pracovní náplň: každodenní komunikace se zákazníky v českém jazyce (email, online chat, vyřizování objednávek); technické poradenství zákazníkům; příjem a zadávání reklamací do interního systému; aktivní spolupráce s kolegy napříč celou firmou.

Požadavky: chuť učit se novým věcem; dobře mluvit česky; umět reagovat na emailové a chatové dotazy; zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, flexibilita; přátelské vystupování; znalost práce na PC (MS Office: Word, Excel, Outlook).

Nabízené výhody: zaměstnání stabilního zaměstnavatele; možnost uplatňovat své zkušenosti, nápady a znalosti; příjemný pracovní kolektiv; možnost vyzkoušení produktů doma; možnost kariérního růstu; zaměstnanecké benefity (stravenky, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké slevy na produkty).

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete svůj životopis na e-mail: koblizek@robotworld.com

Profese

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech