Směny:

Dvousměnný provoz

Datum vložení

vložen před 21 dny

Kontaktní osoba

Martin Karásek

Lokace

Karlovarský kraj, Libavské Údolí

Mzda

23 000 Kč - 27 000 Kč

Popis

Způsob kontaktu uchazeče:
- e-mailem: karasek@musp.cz
- telefonicky p. Karásek Martin 724 578 621

Upřesňující informace:
Požadujeme:min.vzdělání:vyučen/a,samostatnost, spolehlivost, flexibilita,zkušenosti s vedením kolektivu výhodou,příjemné vystupování,potravinářský průkaz.
Nabízíme-dlouhodobou perspektivu v prosperující společnosti,možnost profesního růstu ,vstupní zaškolení,nevyučené v oboru zaučíme,přátelský kolektiv,nástup možný ihned.
Náplň práce:
-vedení kolektivu prodejny, vedení administrativy prodejny, objednávání zboží, odpovědnost za chod prodejny,
-příprava zboží k prodeji,prodej a nabídka zboží, obsluha zákazníků, spolupráce s vedením firmy.
Zaměstnanecké výhody: stravenky v hodnotě 90,-Kč/h,bonusy,volné neděle.

Pracovní doba:
- ranní směna od 5 do 12 hod.
- odpolední směna od 12 do 18 hod.

Profese

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách