Tento inzerát už neplatí, vyhledejte aktuální:

Datum vložení

vložen před 0 měsíci

Kontaktní osoba

Ing. Romana Lungová

Lokace

Pardubický kraj, Dubany

Mzda

18 000 Kč - 26 000 Kč

Popis

Místo výkonu práce Pardubice.
Požadavky: Ukončené středoškolské vzdělání, logické a technické myšlení, znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič, komunikativnost, příjemné vystupování, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, perfektní zdravotní stav.

Náplň práce: Zastupování pracovnic společnosti na všech pobočkách v rámci celého území ČR - týdenní turnusy a spaní. Vytváření cenových nabídek a návrh technického řešení oken na základě poptávky zákazníka, jednání se zákazníky, zajištění chodu pobočky, telefonická a elektronická komunikace se zákazníky a centrálou společnosti, administrativní činnost.

Nabízíme práci ve stabilní společnosti s více jak 20letou tradicí, služební auto a telefon k dispozici, dobré platové ohodnocení. Kontakt pouze elektronicky.
Životopis zasílejte výhradně na e-mail: prace@oknamacek.cz. Do předmětu e-mailu napište CESTOVATEL/KA.

Profese

Vedoucí provozu v ostatních zařízeních