Datum vložení

vložen před 20 dny

Kontaktní osoba

Michaela Vondráková

neuvedeno

Mzda

22 540 Kč

Popis

Místo výkonu práce: Na Kabátě 229, Ústí nad Labem
Náplň práce:
Provádění laboratorních vyšetření a měření
Hodnocení kvality vzorků biologického materiálu
Práce s laboratorní technikou a laboratorním informačním systémem
Požadujeme:
SŠ, VOŠ - ukončené vzdělání v oboru Zdravotní laborant
Manuální zručnost a preciznost
Práce na PC
Ochotu se trvale vzdělávat, aktivní a zodpovědný přístup
Trestní bezúhonnost
Nabízíme:
Práce na plný úvazek
Smlouva na dobu určitou s možným následným prodloužením
Platová ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace
Jednosměnný provoz
6 týdnů dovolené + 2 "sick days"
Stravenky
Kontakt:
Nabídky obsahující strukturovaný profesní životopis a kopii dokladů o dosaženém vzdělání zasílejte na adresu či email:
Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
Centrum imunologie a mikrobiologie
Michaela Vondráková, DiS.
Moskevská 15, 400 01 Ústí nad Labem

Profese

Zdravotní laboranti