Datum vložení

vložen před 27 dny

Typ úvazku

Dohoda o provedení práce

Kontaktní osoba

Petra Hejhalová

Lokace

Liberecký kraj, Hodkovice nad Mohelkou

Mzda

10 000 Kč

Chcete si přivydělat a svou práci i svůj čas si organizovat sama?
Pojďte pracovat k nám!
Ordinace Všeobecného praktického lékaře v HODKOVICÍCH NAD MOHELKOU, hledá
zdravotní sestru, která bude navštěvovat naše registrované pacienty doma.
Náplň práce:
• odborná péče o pacienty v domácím prostředí – měření TK, P, odběry, převazy
• v případě zájmu výpomoc v ordinaci VPL
• OOP zajištěny
Požadujeme:
• empatický a přátelský vztah k našim pacientům, zejména seniorům
• spolehlivost
• SŠ vzdělání v oboru všeobecná nebo praktická sestra
• praxe v ambulanci VPL není podmínkou
• řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič!
Pracovní pozice je vhodná i pro rodiče na rodičovské dovolené či studenty/ky medicíny. Pacienty
můžete navštívit například ráno, v podvečer, či o víkendu.
Nabízíme:
• 200 až 400 Kč čistého za hodinu (výše odměny dle počtu návštěv)
• flexibilní pracovní dobu - čas a trasu návštěv si určujete sám/sama
• služební vůz
• mobilní telefon
• přátelský tým
• placené vzdělávací akce
• lékařské konzultace
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky

Profese

Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)