Směny:

Nepřetržitý provoz

Datum vložení

vložen před 28 dny

Kontaktní osoba

Mgr. Jolana Orlíková

Lokace

Moravskoslezský kraj, Staré Město

Mzda

23 700 Kč

Telefon

Popis

A11 z:7/7/2020 a:25/8/2020
Požadujeme:
- odbornou způsobilost pro výkon povolání
- bezúhonnost, dobré komunikační schopnosti
- schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
- klidné, nekonfliktní vystupování.
Nabízíme:
- práci vhodnou i pro absolventy škol
- finanční ohodnocení dle mzdového předpisu Charity Frýdek-Místek
- ucelený systém zaměstnaneckých benefitů /pravidelné odborné vzdělávání, 6 týdnů dovolené, stravenky/
- příjemné pracovní prostředí.
Náplň práce:
- zajišťovat včasné a přesné splnění stanovených ordinací, diagnostických, léčebných a ošetřovatelských výkonů
- pozorovat, hodnotit a zaznamenávat stav klientů
- připravovat a podávat léky, odebírat na vyšetření biologický materiál, hodnotit a ošetřovat poruchy celistvosti kůže, chronické rány a ošetřovat stomie
- provádět jednoduché rehabilitační výkony
- dbát na dodržování hygienicko-epidemiologického režimu
- vést zdravotnickou dokumentaci
- podílet se na přípravě standardů
- účastnit se lékařských vizit, provádět nácvik sebeobsluhy s cílem zvyšování soběstačnosti, aj.
Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem zasílejte do 30. 9. 2020 poštou na adresu Charita Frýdek-Místek, Oáza pokoje, K Hájku 2971, 738 01 Frýdek-Místek, (obálku označte "pozice - zdravotní sestra"), nebo elektronicky na email: jolana.orlikova@charitafm.cz

Profese

Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)