Datum vložení

vložen před 19 dny

Kontaktní osoba

Ing. Jana Zatloukalová

Lokace

Olomoucký kraj, Samotišky

Mzda

22 000 Kč - 30 000 Kč

Pracoviště: I. P. Pavlova č.p. 725/117, Olomouc. Nástup možný ihned.
Náplň práce: provádění základů, výstavba budov, příprava stavebních konstrukcí, stavba a opravy omítek, stavba dlažeb, izolací, obkladů, příprava zdícího materiálu (sekání cihel, malta, beton), údržba a obnova zdiva budov (fasády), stavba komínů, krbů a pecí, betonování, drobné tesařské práce.
Požadavky: střední odborné vzdělání s výučním listem stavebního směru, úplná trestněprávní bezúhonnost, odpovědnost k práci a ochotu učit se novým věcem, práci přesčas dle potřeby, řidičský průkaz skupiny B.
Zaměstnanecké výhody: stravenky po zkušební době. Prac. doba: 7:00 - 15:30 hod.
První kontakt POUZE mailem nebo telefonicky od 7:00 - 15:30 hod.

Profese

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)