Den otevřených dveří pro uchazeče


Datum vložení

vložen před 1340 dny


Milí přátelé, HR manažeři, zástupci firem, připravili jsme pro vás novinku v prezentaci pracovního místa, tedy Den otevřených dveří pro uchazeče.

Jste firma a hledáte vhodného kolegu na nabízenou pracovní pozici?

Vyhlašte Den otevřených dveří pro uchazeče.

Proč?

Zájemci o práci ve Vaší firmě se tak nejprve nezávazně seznámí s prostředím Vaší firmy, atmosférou, uvidí další kolegy a může se tak předem rozhodnout, zda má pro něj i pro Vás smysl ucházet se o pracovní místo. Někdy můžete najít skvělého profesionála v oboru, ale jeho osobní styl nemusí ladit s Vaší firemní kulturou a tak se může stát, že najednou nebude jeho odvedená práce tak perfektní.

Každému vyhovuje a cítí se dobře v určitém prostředí, proto je dobré pozvat uchazeče do své firmy na prohlídku.

Co Vám to přinese?

Někteří uchazeči se utvrdí v nadšení chtít u Vás pracovat a sdílet pracovní život s Vaší firmou, naopak někteří zase zjistí, že by to nebylo pro ně vhodné a tak Vy získáte do finále jen opravdové zájemce, budete mít pak méně práce s pohovory, výběr nového kolegy bude efektivnější.

Jste uchazeč o pracovní místo a chcete se nejprve přijít nezávazně podívat do firmy?

Přijďte na Den otevřených dveří pro uchazeče.

Proč?

Získáte jasnější představu o firmě, ve které byste se ucházeli o pracovní místo, seznámíte se s firemní kulturou společnosti a přesvědčíte se, zda Váš zájem pracovat v takové firmě je silný, nebo by Vám vyhovoval spíše jiný firemní styl.

Zamyslete se, když se ucházíte o pracovní místo v nějaké firmě, Váš životopis uspěje a jste pozváni na pohovor, teprve nyní se ocitáte v prostředí firmy, do které se hlásíte. Vidíte teprve teď na vlastní oči, jak firma vypadá uvnitř, jací jsou tam lidé, kanceláře, atmosféra, jak to vše na Vás působí.

Bylo by lepší se nejprve do firmy mít možnost podívat a utvrdit se: ano, tady chci pracovat, spíše ne, necítím se tu ve své kůži.

Vaše nadšení v případě rozhodnutí, že opravdu chcete v takové firmě pracovat by Vám jistě pomohlo i při následném pohovoru, Váš opravdový zájem by jistě pozitivně zapůsobil a dodal Vám odvahu a dobrou náladu.

 

Vážení zástupci firem, otevřete své dveře, milí uchazeči, využijte toho a jděte se podívat a seznámit se s Vaším potenciálním pracovištěm.

Všem vám přejeme hodně úspěchů

Vaši Pan a paní Jobovi

 

Najděte svou vysněnou práci. Nyní máme 451903 nabídek