Pro uchazeče


Jak Vám pomůžeme?

Profil - vytvořte si svůj profil, díky němu se s Vámi firma lépe seznámí, můžete také dostat přímou pracovní nabídku. Vytvoření profilu je zdarma – vytvořte si jej zde

Fotopříběh – co to je? Jedna z našich specialit, ve svém profilu naplňte svůj Fotopříběh fotkami svých úspěchů, toho, co máte rádi, co Vás charakterizuje, pomocí fotek povězte svůj příběh.

Den otevřených dveří pro uchazeče – uvidíte-li u inzerátu na pracovní místo, že firma pořádá také Den otevřených dveří pro uchazeče, neváhejte se zúčastnit. Poznáte tak firmu i zevnitř a zjistíte, zda by se Vám líbilo v takové firmě pracovat, nebo Vám spíše vyhovuje jiné prostředí. Můžete se také zeptat na vše, co Vás zajímá k pracovnímu místu.

Odborní poradci – máme pro Vás k dispozici také odborné poradce, kteří Vás mohou připravit na osobní pohovor, poradí Vám, jak se prezentovat, co o sobě napsat, jak zaujmout svými schopnostmi.

Nevíte si rady – napište nám, cokoliv řešíte ohledně hledání práce, sebeprezentace, jakou práci byste rádi vykonávali. Pomůžeme Vám s řešením.